Úvodní strana Slovník pojmů

Slovník pojmů

Bulk

Jedná se o výrobky, které jsou dodávány bez obalu, krabičky, tudíž není vhodné pro zákazníky, kteří si objednávají výrobek např. jako dárek. Ale může se také jednat o zboží přidané jako příslušenství k výrobku a je tím pádem přidáno do krabičky k danému výrobku. Např. k mobilnímu telefonu budou přidány sluchátka nebo baterie (budou součástí jednoho balení).

 

Blister

Je naopak zboží dodáváno v krabičce, obalu přímo od daného výrobce. Zboží je možné použít jako dárek. Kvalita daného výrobku je stejná u obou variant, jedná se jen o druh zabalení.

 

OEM

Jelikož mnoho z vás chce většinou na výrobcích ušetřit, máme pro vás alternativní řešení - ke zboží dané značky vám můžeme najít stejné díly, ale od jiného výrobce, levnějšího. Za stejný výrobek zaplatíte méně peněz, ale nebude to originál této značky, bude se jednat o levnější výrobek, příslušenství jiné značky. Nedoporučujeme lidem, kteří jsou velmi nároční a zakládají si na značce daného výrobku.

 

Originál

Slovem originál máme na mysli to, že zboží je dodáváno tak, jak je ujednáno a napsáno… Jedná se o zcela nové zboží od daného výrobce, zabaleno v originálním balení.Originál je jen jeden..

 

Swap

Slovíčkem Swap máme na mysli, že zboží došlo k zákazníkovi, ale z nějakého důvodu bylo vráceno, prostě jednoduše řečeno, výrobek byl již použit a není tudíž zcela nový. Zboží může mít vady na kráse nebo jen drobné nedostatky od běžného užívání, ale je plně funkční a můžete ušetřit hodně peněz, jelikož tyto výrobky bývají prodávány se slevou. Nutné podotknout, že se nejedná o dlouhodobé používání, jde o výrobky, které byly použity po dobu max. 14 dnů.

 

Skladem u dodavatele

Toto zboží se nachází ve skladu našeho dodavatele.

Obvykle expedujeme do 3 dnů.